Siuntos į Norvegiją

Norvegija+47 486 61021
Lietuva+370 698 18264

Taisyklės

Vakarų ekipažas priima vežti siuntas bei teikia kitas pervežimo paslaugas toliau nurodytomis sąlygomis:

TVARKINGOS SIUNTOS
Siuntiniai, kroviniai pervežimui priimami tik tvarkingai supakuoti, švarūs, nekeliantys pavojaus kitiems siuntiniams.

DRAUDŽIAMA GABENTI
Ginklus, psichotropines medžiagas, sprogstamas ar lengvai užsidegančias medžiagas, alkoholinius gėrimus, tabako gaminius, draudžiamas chemines medžiagas, bet kokius vaistus, sporto papildus, pinigus. Vakarų ekipažas pasilieka teisę patikrinti siuntos turinį, kad isitikinti jog siuntoje nera draudžiamų vežti daiktų.

REKVIZITAI
Ant siuntos privalo būti užrašyta: Gavėjo vardas/pavardė/adresas/kontaktinis telefonas, Siuntėjo vardas/pavardė/adresas/kontaktinis telefonas.

PAKUOTĖS SVORIS
Pervežimui priimamos siuntos, sudarytos iš vieno ar kelių paketų, ribojant vieno paketo svorį iki 40 kg.Negabaritinių ar sunkesnių siuntų gabenimas įmanomas tik pagal atskirą susitarimą.

KLIENTO ATSAKOMYBĖ
Klientas pilnai atsako už: siuntos įpakavimą ir viduje esantį turinį, už vežėjo patirtus nuostuolius, jei siuntoje bus rasta draudžiamų gabenti daiktų.  Taip pat už nurodytus siuntėjo ir gavėjo duomenis.  Klientas savo atsakomybę turi patvirtinti parašu ant siuntos pervežimo važtaraščio kuri gaus iš Vakarų ekipažo darbuotojo kuris priims siunta iš siuntėjo.


© 2009-2018 “Vakarų ekipažas”. Visos teisės saugomos.

Kroviniai, žmonės, gyvūnai, siuntos į Norvegiją.

Svetainių kūrimas: MMarius