Taisyklės

Vakarų ekipažas priima vežti siuntas bei teikia kitas pervežimo paslaugas toliau nurodytomis sąlygomis: 

TVARKINGOS SIUNTOS
Siuntiniai, kroviniai pervežimui priimami tik tvarkingai supakuoti, švarūs, nekeliantys pavojaus kitiems siuntiniams.

REKVIZITAI
Ant siuntos privalo būti užrašyta: Gavėjo vardas/pavardė/adresas/kontaktinis telefonas, Siuntėjo vardas/pavardė/adresas/kontaktinis telefonas.

PAKUOTĖS SVORIS
Pervežimui priimamos siuntos, sudarytos iš vieno ar kelių paketų, ribojant vieno paketo svorį iki 40 kg.Negabaritinių ar sunkesnių siuntų gabenimas įmanomas tik pagal atskirą susitarimą.

KLIENTO ATSAKOMYBĖ
Klientas pilnai atsako už: siuntos įpakavimą ir viduje esantį turinį, už vežėjo patirtus nuostuolius, jei siuntoje bus rasta draudžiamų gabenti daiktų.  Taip pat už nurodytus siuntėjo ir gavėjo duomenis.  Klientas savo atsakomybę turi patvirtinti parašu ant siuntos pervežimo važtaraščio kurį gaus, iš Vakarų ekipažo darbuotojo, kuris priims siuntą iš siuntėjo.

Už nedeklaruotas siuntas ar krovinius vežėjas atsakomybės neprisiima.

SIUNTOSE DRAUDŽIAMA GABENTI
Alkoholinius gėrimus, cigaretes, tabaką bei jų gaminius, mėsos ir pieno produktus, bet kokios rušies vaistus, sporto papildus, psichotropines medžiagas, sprogstamas ar lengvai užsidegančias medžiagas, draudžiamas chemines medžiagas, pinigus, ginklus. Vakarų ekipažas pasilieka teisę patikrinti siuntos turinį, kad įsitikinti jog siuntoje nėra draudžiamų vežti daiktų. 


BAUDOS

Siuntoje radus alkoholinių gėrimų (pvz., vyno, alaus, dektinės ir t.t.), taikoma - 100 eurų bauda už kiekvieną rastą alkoholinio gerimo vienetą.

Siuntoje radus cigarečių ar tabako gaminių taikoma - 100 eurų bauda už kiekvieną rastą 200 vnt. cigarecių (radus mažesnį kiekį - 100 eurų)


siuntas surenkame visoje Lietuvoje.
išvykstame iš Lietuvos į Norvegiją.
išvykstame iš Norvegijos į Lietuvą.

Siuntos į Norvegiją, Švediją

Kroviniai, žmonės, keleiviai, gyvūnai, siuntos į Norvegiją

© 2023 “Vakarų ekipažas”. Visos teisės saugomos. Svetainių kūrimas: iTechnologijos
Susisiekite per FACEBOOK